DSC_0465_InPixio

Rodinný dom - Počúvadlo

REZERVOVANÉ

48 000€
3Počet izieb
414 m2Pozemok
150 m2Zastavaná plocha

Red Hill Real ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Počúvadlo vzdialenej 5 km od vyhľadávaného Počúvadlianskeho jazera a 15 km od okresného mesta Banská Štiavnica.

Popis:

Dom je situovaný v tichej časti obce, obklopenej nádhernou prírodou Štiavnických vrchov neďaleko rekreačnej oblasti ,na rovinatom pozemku o rozlohe 414 m2.


Dispozičné riešenie:

I. nadzemné podlažie – tri obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa s WC, komora, miestnosť využívaná ako sklad.  Celková zastavaná plocha domu je približne 150 m2, pod domom je z komory prístupná pivnica o ploche 10 m2.


V obytných miestnostiach je plávajúca podlaha resp. linoleum, steny boli omietnuté štukovou omietkou a vymaľované. V kúpeľni bolo osadené nové WC a batérie, na ohrev vody slúži 80 litrový elektrický bojler. V rámci rekonštrukcie strechy bol vyhotovený nový krov, osadené pozinkované žľaby, škridla je vo veľmi dobrom stave.  Kúrenie je lokálne na pevné palivo ( každá z obytných miestností ako aj kuchyňa má vlastný zdroj tepla). Elektrická prípojka ako aj el. rozvody sú nové (220 aj 380V), voda je obecná ale na dvore sa nachádza aj vlastná studňa s ponorkou. Dom sa predáva so zariadením. 


Ak hľadáte rodinný dom v tichom prostredí a zároveň neďaleko mesta , s možnosťou využitia na víkendové chalupárčenie ako aj na celoročné bývanie za férovú cenu, uvedená ponuka by mohla osloviť práve Vás. 


Dom  je aktuálne v dobrom stave, vhodný na okamžité bývanie a je kúpou voľný. 

Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo Rodinný dom - Počúvadlo

Realitný a právny servis vrátane vypracovania všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, katastrálnych prípadne notárskych poplatkov a peňažnej úschovy je v cene.

Ponúkame tiež bezplatnú pomoc pri vybavení financovania nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a s vybranými stavebnými sporiteľňami.

Vypracujeme Vám porovnanie, ktoré Vám pomôže k výberu toho najvýhodnejšieho financovania. Zabezpečíme najvýhodnejšie poistenie úveru ako aj nehnuteľnosti a jeho povinnú vinkuláciu v prospech banky.

V prípade potreby ďalších informácií ma prosím neváhajte kontaktovať.
0917 145 820
info@redhillreal.sk