Red Hill Real s.r.o. Vám exkluzívne ponúka

Rodinný Dom Uňatín - Na predaj

  • 90 000 €

IMG_5230 2-1

RED HILL REAL ponúka exkluzívne na predaj nehnuteľnosť pozostávajúca z dvoch rodinných domov a veľkého pozemku. Na nehnuteľnosť sú vypracované dva geometrické plány. Jeden s využitím investičného pozemku na výstavbu 3 rodinných domov o samostatných parcelách s rozlohou 700m2. Druhý určený na samostatné bývanie pre jednu rodinu s veľkým pozemkom vhodným na chov zvierat alebo pestovaniu v záhrade. Nehnuteľnosť sa náchádza v centre dediny  s výbornou orientáciou a krásnym výhľadom.

DOM 1: Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom má jedno prízemné podlažie.  Vykuruje sa novým elektrickým kotlom. Úžitková plocha domu  je 57m2. 

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme cez predsieň do Kuchyne. Po pravej strane sa nachádza chodba, z ktorej sa vchádza do kúpeľne so sprchovacím kútom. V ďaľšej miestnosti sa nachádza WC s bidetom. 

DOM 2: Kamenný rodinný dom s rozlohou 209m2. V každej izbe sú dubové trámy a vykuruje sa pecou na pevné palivo.

DISPOZÍCIA: Hlavným vchodom vstupujeme do menšej izby, z ktorej po ľavej strane vchádzame do obývačky. Po ľavej strane vchádzame cez gang do ďalšej izby. 

IS: Nehnuteľnosti sú napojené na elektrinu a obecnú vodu, odpad je riešený novou žumpou. Elektrická prípojka je nová spolu s projektovou dokumentáciou.

ZÁHRADA: Záhrada poskytuje budúcim majiteľom dostatočný priestor na vytvorenie niekoľkých relaxačných zon. Budúci majiteľ ju môže využiť buď na ovocný sad a užitkovú záhradu alebo rozdelenie parcely na ďaľšiu výstavbu rodinných domov.

LOKALITA: Nehnuteľnosti sú postavené v  centre dediny Uňatín, kde sa nachádza obchod a len 7km od mesta Krupina, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. 

Realitná kancelária RED HILL REAL je členom realitnej únie SR a riadi sa jej realitným kodexom. Uvedená cena je konečná, zahrňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Máte otázku k tejto nehnuteľnosti ?