Naše služby

sluzby

Marketing

Vytvorenie marketingovej stratégie založenej na kombinácii inzercie v najväčších celoštátnych inzertných médiach s inzerciou lokálnou, úzko zameranou na lokalitu predávanej nehnuteľnosti. Propagovanie nehnuteľností cez sociálne siete (Instagram, Facebook...) platenou inzerciou so zámerom osloviť čo najväčší okruh záujemcov.

Analýza ponuky CMA, Oceňovanie nehnuteľností

Správne nastavenie predajnej ceny cez Analýzu ponuky CMA. Analýza zohľadní vek a stav vašej nehnuteľnosti, lokalitu, občiansku vybavenosť okolia, časovú os predaja a v neposlednom rade i aktuálnu situáciu na realitnom trhu. Vypracujeme posudok na určenie trhovej ceny nehnuteľnosti pre účely dedičských konaní.

Homestaging, profesionalne fotografovanie

Pripravíme nehnuteľnosť s dôrazom na efektívnu prezentáciu. Samozrejmosťou sú profesionálne fotografie, ktoré zabezpečia atraktívnu formu prezentácie. Kráčame s trendom a zabezpečujeme videoobhliadky a dronvideá.

Klientske financovanie 

U nás na jednom mieste nájdete ponuky hypoték a financovania nehnuteľnosti všetkých bank – klient nemusí sám obchádzať jednotlivé bankové domy a zložito porovnávať ich ponuky a svoje možnosti. Bezplatne spracujeme analýzu klientových možností a ponuky financovania zo všetkých bank.Kompletne a bezplatne vybavíme celý úver.

Vďaka našej kompletnej ponuke, získanom postavení na trhu, benefitoch a zľavách pre našich klientov môžeme ponúknuť zaistenie toho najvýhodnejšieho financovania, ktoré je na trhu dostupné. Naša ponuka sa týka bezplatného spracovania všetkých typov hypotekárneho financovania, úverov zo stavebného sporenia, bezúčelových a spotrebných úverov, americké hypotéky. Súčasťou našich služieb je i spracovanie poistenia.

Ako jedna z mála realitných sieti spolupracujeme s väčšinou finančných inštitúcií poskytujúcich hypotéky.

Právny servis

Kompletný právny servis zabezpečuje advokátska kancelária Brázdil & Brázdilová advokátska kancelária, Trhová 992/1, 960 01 Zvolen.

Popredajný servis

Odsledovanie dátumu prevodu vlastníckeho práva na katastri nehnuteľnosti, zabezpečenie odovzdania nehnuteľnosti a prevod energií na nového majiteľa. Pomoc pri podaní daňového priznania k dani z prevodu nehnuteľnosti ako vyplnenie formulára a vyhotovenie znaleckého posudku.Kontaktujte nás